Віктор Ющенко зустрічається з представниками іноземних делегацій

Віктор Ющенко зустрічається з представниками іноземних делегацій

1
Встреча Виктора Ющенко
Встреча Виктора Ющенко

Віктор Ющенко зустрічається з представниками іноземних делегацій
23.01.2005// «Прес-служба Президента України Віктора Ющенка»

Президент України Віктор Ющенко у Маріїнському палаці зустрічається з представниками іноземних делегацій, які прибули до Києва на його інавгурацію.

19.14

Президент України Віктор Ющенко запрошує Естонію до активного використання транзитного потенціалу України. Про це він заявив під час зустрічі зі своїм естонським колегою Арнольдом Рюйтелем.

В.Ющенко також подякував співрозмовнику за розуміння процесів, що відбуваються в Україні.

А.Рюйтель зі свого боку запевнив, що Естонія готова поділитися своїм досвідом як внутрішніх перетворень, так і інтеграції до європейського простору. Він висловився за поглиблення двосторонніх відносин «у всіх сферах і на всіх рівнях».

Сторони звернули особливу увагу на співпрацю в балтійсько-чорноморському регіоні та на використання транзитного потенціалу України.

А.Рюйтель запросив В.Ющенка відвідати з візитом Естонію.

18.59

Під час зустрічі з Президентом Латвії Вайрою Віке-Фрейберга Віктор Ющенко подякував цій країні за підтримку демократичних змін в Україні. «Ми цінуємо те, що Латвія є нашим справжнім другом. Ми високо цінуємо співпрацю з Латвією як з важливим союзником у просуванні демократичних та євроатлантичних прагнень», – сказав Президент України.

Сторони також обговорили питання європейської інтеграції України. «Ми будемо активно здійснювати внутрішні перетворення у своїй країні, щоб потім нас раптом запитали: «А чому ви досі ще не в Європейському Союзі», – сказав Віктор Ющенко.

Співрозмовники погодилися з тим, що відносини між двома країнами є «важливим внеском у розвиток» регіональної співпраці. Зокрема, вони відзначили важливість співпраці у Балтійсько-Чорноморському регіоні.

В.Ющенко висловився на користь регіональних і міжрегіональних об’єднань, через які можна буде реалізувати конкретні проекти, зокрема в економічній сфері.

Сторони також обговорили шляхи взаємодії у сфері енергозбереження і транзиту енергоносіїв.

Президент Латвії привітала В.Ющенка з перемогою на виборах Президента і запевнила, що Україна може розраховувати на підтримку Латвії.

17:19

Почалася зустріч Віктора Ющенка з Президентом Угорщини Ференцом Мадлом.

Відкриваючи зустріч, український Президент наголосив, що Україна вважає Угорщину своїм партнером і цінує добросусідні відносини, що склалися між двома країнами.

У зустрічі також беруть участь віце-спікер Верховної Ради Олександр Зінченко і народний депутат Борис Тарасюк.

15:32

Президент України Віктор Ющенко зустрівся з генерал-губернатором Канади Адріен Кларксон. Він висловив готовність до обміну офіційними візитами найближчим часом і виступив за поглиблення співпраці з Канадою.

«Ми розраховуємо на успішний розвиток співпраці з Канадою, зокрема, в економіці та культурній сфері», – сказав український Президент.

В.Ющенко також наголосив на необхідності збільшити двосторонній товарообіг між двома країнами та розширити об’єм канадських інвестицій в Україну.

В.Ющенко подякував Канаді за підтримку демократичних змін в Україні.

Зі свого боку, А.Кларксон висловилася за поглиблення співпраці з Україною. «Можете розраховувати на підтримку Канади», – сказала вона.

Генерал-губернатор відзначила «особливу роль» українських канадців у розвитку Канади, наголосивши, що «українці фактично створили захід Канади».

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Вікторе Андрійовичу.
    Запрошуємо вас, як прем’єр-міністра та одного з підписантів «заяви трьох», взяти участь у відзначенні Дня Свободи — 10-ї річниці початку громадянської акції «Україна без Кучми», яке відбудеться 15 грудня 2010 о 16-00 на Майдані Незалежності.
    Сподіваємося, що ви покаєтеся перед українцями за те, що разом з Кучмою назвали нас «фашистами» та за 5 років вашого правління в Україні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ