Віктор Ющенко до кiнця тижня працюватиме i поправлятиме здоров’я в Києвi

Віктор Ющенко до кiнця тижня працюватиме i поправлятиме здоров’я в Києвi

0
Ющенко в Києві
Ющенко в Києві

// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Стан здоров’я кандидата в Президенти Вiктора Ющенка нормальний, вiн працює i при цьому продовжує амбулаторне лiкування. Про це повiдомила прес-секретар Віктора Ющенка Iрина Геращенко.

«Лiкарi констатують стабiльнiсть стану i впевненi, що сильний органiзм подолає хворобу», – сказала прес-секретар.

Цього тижня Віктор Ющенко працюватиме в Києвi, де проведе низку зустрiчей, потiм знову плануються поїздки по регiонах. При цьому, за словами Ірини Геращенко, у регiонах виборча кампанiя йде дуже активно, проводяться численнi зустрiчi з виборцями. «Дуже багато хто на цих зустрiчах скаржиться на нестачу iнформацiї в центральних ЗМI», – сказала вона.

Прес-секретар Віктора Ющенка зазначила, що кандидат у Президенти «фiлософськи ставиться до цiєї жахливої iсторiї i не живе негативом». «Вiн упевнений у своїй перемозi», – додала вона.

Робочий графік Ющенка побудований зараз таким чином, що кiлька годин на день вiн обов’язково проводить в офiсi. Так, у середу Віктор Ющенко провiв зустрiчi з керiвником УСПП Анатолiєм Кiнахом, уповноваженим Верховної Ради з прав людини Нiною Карпачовою, а також з керiвництвом своєї виборчої кампанiї.

За словами Ірини Геращенко, Віктора Ющенка спостерігають українськi лiкарi, якi перебувають у контактi з фахiвцями, що лiкували його у Вiднi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ