Верховний Суд відмовив Януковичу назавжди

Верховний Суд відмовив Януковичу назавжди

0
Верховний суд
Верховний суд

Верховний Суд відмовив Януковичу назавжди
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Верховний Суд відмовив у задоволенні скарги кандидата у Президенти Віктора Януковича про скасування результатів виборів Президента України й призначення повторних виборів. Відповідне рішення о 2 годині 40 хвилин ранку оголосив голова засідання, керівник судової палати Верховного Суду по цивільних справах Анатолій Ярема.

«Судова палата з цивільних справ Верховного Суду України вирішила у задоволенні скарги Віктора Януковича на бездіяльність ЦВК, дії по встановленню результатів виборів та на постанову ЦВК про результати голосування і результати президентських виборів, а також оприлюднення результатів відмовити», – сказав суддя.

Розглянувши матеріали, Верховний Суд установив, що ЦВК ухвалювала постанову про результати повторного голосування та про вибори Президента у відповідності з вимогами законодавства.

Урішенні Верховного Суду вказується, що всі постанови ЦВК з підготовки і проведення повторного голосування 26 січня оскаржені у Верховному Суді і Суд залишив їх чинними. Таким чином вимоги заявника щодо визнання неправомірними дії і бездіяльність ЦВК є безпідставними. В рішенні Верховного Суду також йдеться про те, що масові порушення прав виборців під час повторного голосування 26 грудня заявником доведені не були.

Рішення остаточне й оскарженню не підлягає.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ