Президент і прем’єр-міністр Угорської Республіки привітали Віктора Ющенка

Президент і прем’єр-міністр Угорської Республіки привітали Віктора Ющенка

0
Президент
Президент

Президент і прем’єр-міністр Угорської Республіки привітали Віктора Ющенка з перемогою на виборах
16:26, 11 січня 2005 // «Прес-служба Віктора Ющенка»

Віктора Ющенка з обранням Президентом України сьогодні привітали Президент та прем’єр-міністр Угорської Республіки Ференц Мадл та Ференц Дюрчань.

Угорський Президент у своєму листі побажав Україні «успішно подолати труднощі, що виникатимуть на обраному країною шляху до європейської інтеграції».

Ференц Мадл запевнив у своєму посланні, що Угорщина у якості сусіда, «щирого друга, члена Європейського Союзу» готова сприяти наближенню України до Європейського Союзу та висловив сподівання на розвиток добросусідських відносин між Угорщиною та Україною за президентства Ющенка. «Бажаю Вам, Пане Президенте, міцного здоров’я, наснаги та рішучості у здійсненні Ваших задумів, успіхів у роботі на благо Вашої країни та народу», – йдеться у листі Президента Угорщини.

Прем’єр-міністр Угорщини Ференц Дюрчань у своєму привітальному листі наголосив, що упродовж кількох минулих тижнів український народ довів свою зрілість, відповідальність, прихильність до європейських цінностей. Ференц Дюрчань висловив упевненість, що Україна під керівництвом Ющенка стане міцною державою, «яка нестиме відповідальність за своїх громадян, в якій доленосні політичні питання країни намагатимуться вирішувати шляхом громадського консенсусу».

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ