Лех Валенса привітав Віктора Ющенка

Лех Валенса привітав Віктора Ющенка

0
Лех Валенса
Лех Валенса

Екс-президент Польщі Лех Валенса привітав Віктора Ющенка з нагоди його інавгурації на пост Президента України. Відповідний лист-вітання на адресу В.Ющенка надійшов у неділю до Міністерства закордонних справ.

За словами керівника прес-служби міністерства М.Лубківського, Л.Валенса відзначає перемогу правди і демократичних принципів, які відкрили справжню дорогу реформам, і ця перемога була оцінена багатьма друзями України. «Вірю, що така дружба демократичного світу дасть Вам значну підтримку у виконанні Вами почесних обов’язків Президента України», – йдеться в листі колишнього польського Президента.

Л. Валенса також висловив упевненість, що під час президентства В. Ющенка відносини між Україною та Польщею розвиватимуться позитивно. За словами М.Лубківського, Л.Валенса переконаний, що новий Президент України сприятиме громадській, економічній та політичній співпраці між двома країнами.

«Вірю, що налагоджений між нами діалог і надалі сприятиме розвитку та зміцненню дружби між нашими народами», – сказано в листі Л. Валенси.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ