Фотовиставка «Помаранчева мить життя»

Фотовиставка «Помаранчева мить життя»

0
Помаранчева мить життя
Помаранчева мить життя

В Українському домі відкрився прес-центр інавгурації Президента та фотовиставка «Помаранчева мить життя»
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Сьогодні в Українському домі розпочав роботу прес-центр з нагоди інавгурації Президента України. Одночасно з ним відкрилась фотовиставка «Помаранчева мить життя», присвячена інавгурації Віктора Ющенка.

На відкритті прес-центру та виставки були присутні голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко, голова Міжнародного фонду «Україна 3000» (організатор виставки) Андрій Мірошниченко, прес-секретар МЗС Маркіян Лубківський та режисер Василь Вовкун.

Організатори прес-центру повідомили, що очікують завтра на 1.5 тисячі журналістів. Для них буде забезпечена пряма трансляція церемонії інавгурації Президента та вільний доступ до Інтернету і телефонів.

За словами Маркіяна Лубківського, «сьогодні Україна очікує на беспрецендентну кількість зарубіжних гостей на церемонію інавгурації нового Президента». Він повідомив, що свою участь вже офіційно підтвердили 64 офіційні делегації. 8 делегацій очолюватимуть Президенти країн, 3 делегації – прем’єр-міністри, спікери очолюватимуть 5 делегацій, а віце-прем’єр-міністри – дві. Інші делегації очолять «керівники МЗС або відповідних відомств». Також Лубківський повідомив, що на церемонії інавгурації будуть присутні 4 керівники міжнародних організацій, зокрема, голова НАТО – Схемфпер. На інавгурацію приїдуть і екс-Президенти Чеської та Польської республік – Вацлав Гавел та Лєх Валенса.

На першому поверсі Українського дому режисер Василь Вовкун відтворив атмосферу Майдану. Для цього він задіяв справжні «майданівські» намети, елементи загорожі, плакати та особисті речі учасників революції. Є навіть знамениті «наколоті апельсини». На другому поверсі організатори влаштували виставку з 304 робіт 12 фотохудожників, які розповідають історію Майдану часів помаранчевої революції
Андрій Мірошниченко розповів про плани організаторів виставки – фонд «Україна-3000″ планує провести виставку «Помаранчева мить життя» у Страсбурзі, на найближчій сесії ПАРЕ.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ