60-річчя Перемоги Україна відзначить як велике державне свято

60-річчя Перемоги Україна відзначить як велике державне свято

0

60-річчя Перемоги Україна відзначить як велике державне свято – Віктор Ющенко
// «Прес-служба Віктора Ющенка»

Кандидат у президенти Віктор Ющенко привітав жителів Чернігова та Донбасу із 61 річницею визволення від німецько-фашиських загарбників. (Чернігів було визволено 21 вересня 1943 року, а 22 вересня 43 року завершилася Донбаська наступальна операція). У коментарі газетам «Сіверщина» (Чернігів) та «Луганчанин» (Луганськ) він наголосив, що «рани Великої Вітчизняної війни болять і досі в кожній українській родині».

Віктор Ющенко підкреслив, що «коли ми вшановуємо подвиг тих, хто захистив світ від фашистів, ми з особливим болем усвідомлюємо, наскільки завинило суспільство перед ветеранами Другої світової і скільки ще має зробити влада, аби старість цих людей була гідною». Ющенко зауважив, що в його плані дій «Десять кроків назустріч людям» турбота про ветеранів розглядається як один із соціальних пріоритетів.

Кандидат у президенти також наголосив, що у травні 2005 року весь світ святкуватиме 60-ту річницю Великої Перемоги. «60-річчя Перемоги відзначатиметься в Україні як велике державне свято», – заявив Ющенко.

«Дуже дорогою ціною ця перемога дісталася нашому народу, – сказав він. – Втрати України у Другій світовій війні оцінюються в 11 мільйонів життів. Ця трагедія не обійшла жодну сім’ю, в тому числі і мою».

Віктор Ющенко нагадав, що його батько «воював у лавах Радянської Армії, був пораненим, потрапив у полон й пройшов пекло фашистських концтаборів, включно з Освенцимом. Його табірний номер був 11367. І родина моєї дружини, Катерини Ющенко, на власній історії відчула всі жахи тієї війни. Її маму, молоду дівчину із села Літки на Київщині фашисти відправили на примусові роботи в Німеччину. Батько, Михайло Чумаченко солдатом Радянської Армії потрапив у фашистський полон і був відправлений у концтабір».

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Загрузка...

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ